Τετάρτη, 4 Αυγούστου 2010

Οι πρώτοι υποψήφιοι δήμαρχοι υποστηριζόμενοι από το ΠΑΣΟΚ

http://berry82.files.wordpress.com/2010/03/pasok4324.jpgΑβδήρων Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης: Βασίλης Τσολακίδης
Αγίας Βαρβάρας Αττικής: Γιώργος Καπλάνης
Αγίας Παρασκευής Αττικής Βασίλης Γιαννακόπουλος
Αγίων Αναργύρων – Καματερού Αττικής: Νίκος Σαράντης
Αγρινίου: Παύλος Μοσχολιός
Αίγινας: Σάκης Σακιώτης
Άκτιου: Γιώργος Αποστολάκης
Αλίαρτου: Αλέξανδρος Βίτσης
Αλίμου: Θάνος Ορφανός...
Αμπελοκήπων – Μενεμένης: Κυριακή Τεκτονίδου
Αμυνταίου: Κωνσταντίνος Θεοδωρίδης
Αμφιλοχίας: Απόστολος Κοιμήσης
Αστυπάλαιας: Πανορμίτης Κονταράτος
Βέροιας: Χαρούλα Ουσουτζόγλου
Δεσκάτης: Κώστας Μυλωνάς
Έδεσσας: Γιάννης Σόντρας
Ελληνικού – Αργυρούπολης: Ιωάννης Κωνσταντάτος
Ζήρου Ηπείρου: Κώστας Βογιατζής
Ζωγράφου Αττικής: Κώστας Καλλίρης
Ηλιούπολης: Βασίλης Βαλασόπουλος
Ηρακλείου Κρήτης: Γιάννης Κουράκης
Θάσου: Σταύρος Αραπάκης
Ιλίου: Νίκος Ζενέτος
Καβάλας: Κωνσταντίνος Σιμιτσής
Καλλιθέας: Κώστας Ασκούνης
Καρδίτσας: Δομήνικος Βερίλλης
Κάσου: Δημήτρης Ερωτόκριτος
Κομοτηνής: Γιώργος Πετρίδης
Κορδελιού - Ευόσμου: Απόστολος Καφαρίδης
Κορινθίων: Αλέξανδρος Πνευματικός
Λαγκάδα: Δημήτρης Ράβναλης
Λευκάδος: Κώστας Αραβανής
Λυκόβρυσης - Πεύκης: Γιάννης Θεοδωρακόπουλος
Μαραθώνος: Νίκος Ιωνάς
Μεγαρέων: Δημήτρης Στρατιώτης
Μουζακίου: Αλέξανδρος Βασιλείου
Μώλου – Αγίου Κωνσταντίνου: Ευάγγελος Τετριμίδας
Νάξου και Μικρών Κυκλάδων: Νίκος Μαράκης
Νάουσας: Αναστάσιος Καραμπάτζος
Νέας Ιωνίας: Γιάννης Χαραλάμπους
Νέστου: Ευάγγελος Τζοπανόπουλος
Νισύρου: Νίκος Καρακωνσταντίνου
Ξάνθης: Χρήστος Πούλιος
Ξηρομέρου: Γιάννης Λύτρας
Ορχομενού: Κώστας Ξηρογιάννης
Παγγαίου: Βασίλειος Ξουλόγης
Παλλήνης: Αθανάσιος Ζούτσος
Περάματος: Ιωάννης Γλύκας
Πετρούπολης: Στέφανος Βλάχος
Πηνειού: Γιώργος Παναγούλιας
Πύλης Θεσσαλίας: Απόστολος Παντέρας
Ρεθύμνης: Γιώργος Μαρινάκης
Σαλαμίνας: Σπύρος Σοφράς
Σαμοθράκης: Γιώργος Χανός
Σαρωνικού: Χριστίνα Χριστοφάκη
Σάμου: Στέλιος Θάνος
Σιθωνίας: Άγγελος Πράτσας
Σκύρου: Μιλτιάδης Χατζηγιαννάκης
Σύρου – Ερμούπολης: Ιωάννης Δεκαβάλλας
Τανάγρας: Ευάγγελος Γεωργίου
Τήλου: Αναστάσιος Αλιφέρης
Τοπείρου: Στυλιανός Χατζηευαγγέλου
Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνος: Σταύρος Κοντός
Φιλιατων Ηπείρου: Μηνάς Παππάς
Φούρνων Κορσέων: Ιωάννης Μαρούσης
Χαϊδαρίου: Δημήτρης Τσατσαμπάς
Χάλκης: Κιτράκης Χρυσοβέργης
Χανίων: Μανώλης Σκουλάκης
Χίου: Πολύδωρος Λαμπρινούδης
Ωραιοκάστρου: Χριστίνα Αλίρη

Προκριματικές εκλογές θα γίνουν σε πέντε δήμους: Ζακύνθου, Λοκρών, Ορεστιάδας, Σουλίου, Φαρκαδόνας. 
kosmosnews